3 způsoby, jak využít střešní platformu při kempování

Vyrazte do nitra nedotčené přírody. Zažijte kempování jinak. Užijte si dobrodružství s rodinou a přáteli! Proměňte své auto v teréňák a můžete vyrazit. 

Zažijte to pravé dobrodružství i v našich lesích 

Chystáte se vyrazit autem do přírody? Využijte všechny možnosti úschovy zavazadel a kempingového vybavení. Skvělým doplňkem pro vaše auto bude platforma Thule Caprock roof platform!

  1. Kempujte v srdci přírody

Milujete netradiční způsob dovolené? Co to takhle letos vyzkoušet jinak? Už nemusíte rezervovat hotel ani místo v kempu. Instalujte svůj střešní stan na platformu Thule Caprock roof platform. Vedle něj nezapomeňte pečlivě připevnit pomocí popruhů plastové přepravní boxy a třeba i jízdní kola. To všechno hravě převezete na místo určení. A vaše exotická dovolená může začít!

  1. Vyrazte na vodu

Rádi byste vyzkoušeli něco nového? Co si takhle sjet rozbouřenou řeku? Tak s chutí do toho! Jednoduše si vše potřebné zabalte do plastových přepravních boxů a zavazadel a upevněte pomocí popruhů na střechu svého automobilu. Střešní nosič Thule Caprock roof platform uveze prakticky cokoliv. Rafty, kanoe i čluny. 

3. Zdolejte nejvyšší horu

Vášniví horolezci milují kempování a život v nedotčené přírodě. Představte si, jak své auto zaparkujete na to nejkrásnější místo široko daleko. Na jedné straně vás chrání hora, na druhé se rozprostírá krásný výhled do krajiny. Rozložte stan, zapalte oheň v krbu a kempování může začít. Střešní plošina Thule Caprock roof platform uveze všechno, co k horolezectví bude potřeba! 

Thule Caprock roof platform

Inovativní Thule Caprock roof platform z vás udělá ty pravé dobrodruhy. K dispozici je hned v několika velikostech speciálně navržena v nízkoprofilovém designu, aby přesměrovala proudění vzduchu při jízdě a snižovala hluk a spotřebu paliva. Nosnost střešní plošiny je 150 kg. Dříve, než plošinu instalujete na střechu svého vozu se ujistěte, jakou celkovou nosnost má střecha vašeho automobilu. Montáž je možná na Thule Evo patky a příčníky anebo přímo na sadu příčníku od Thule Caprock. Nastavitelné základní příčky umožňují přizpůsobení přichycení na vozidlo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *