Střešní boxy

Můžeme jet třeba na dovolenou, stejně jako můžeme jet třeba na víkend za zábavou, nebo na hory. Stejně tak lze vyrazit na turistický nebo pěší výlet, nebo na delší pobyt k přátelům. To vše jsou situace, kdy si s sebou bereme také naše auto, aby nám pomohlo přepravit potřebná zavazadla. Ne vždy je ale možné je všechny umístit do klasického zavazadlového prostoru. Poté přemýšlíme nad tím, jak jeho kapacitu co možná nejlépe a nejvíce rozšířit. V takovém případě se rozhodně hodí využít prostor na naší střeše, kam mohou být umístěny střešní boxy.

Velikostí je dostatek

Velkým pozitivem tohoto sortimentu je jistě i fakt, že aktuálně je na našem trhu skutečně dostatek různých velikostí. Můžeme tak volit jak ty nejmenší, až po ty skutečně dlouhé. Navíc se jejich velikosti nutně neodvíjejí jenom podle jejich délky, ale roli hraje také šířka, stejně jako objem vnitřního prostoru, který je také velmi důležitý. Vybírat tak můžeme jak podle velikosti našeho vozu, tak i podle toho, jak početná jsme rodina či parta kamarádů, nebo co vše můžeme převážet.

Ideální na zavazadla

To hlavní, k čemu bývá střešní box primárně určený, to je samozřejmě převoz zavazadel. Je jedno, jaké chceme převážet, jelikož díky kvalitní konstrukci máme jistotu, že budou plně chráněni, jako by byly umístěny v zavazadlovém prostoru. Jistotu máme v tom, že se k našim zavazadlům nedostane voda, stejně jako zde máme jistotu také v tom, že se k nim nedostane ani zloděj. Jasnou základní výbavou by totiž měly být i praktické zámky. Samozřejmě pokud se zaměříme na to nejlepší na našem trhu, a to střešní boxy Thule, můžeme si být jisti, že ty zámky samozřejmě mají.

Skvělá volba i na zimní sporty

Nemusí to být nutně jenom zavazadla, jelikož střešní box můžeme využít i v souvislosti se zimní sportovní aktivitou. Je totiž dobrou volbou hlavně ve chvíli, kdy chceme přepravovat naše lyže. Stejně tak se ale hodí i v situaci, kdy kromě lyží chceme přepravovat také snowboardy a další zimní vybavení. I zde máme jistotu, že volbou těch největších modelů můžeme usnadnit převoz jak několika párů lyží, tak samozřejmě také několika snowboardů. Jednoduché a snadné.

Proč Thule? Jelikož značka je symbolem kvality

Při výběru správného střešního boxu bychom měli hledět i na jeho kvalitu. Ta nám zaručí třeba to, že během jízdy bude box držet na svém místě, stejně jako nedojde k jeho poškození třeba vlivem brzdění, nebo také případné nehody. Mimo to je kvalita střešních boxů dobrá také v tom, že ho můžeme využívat dlouhé roky, bez obav z toho, že by byl jakkoliv poškozený, nebo by ztrácel svou funkčnost.

Na samotnou kvalitu poté mají vliv hlavně prvotřídní materiály, se kterými značka Thule ve své výrobě počítá od samotného počátku. Zapomínat ale nesmíme ani na to, že se snaží je vždy vytvarovat tak, aby přinášely užitek. Díky tomu jsou střešní boxy Thule konstruovány tak, aby měly co nejmenší odpor vzduchu, stejně jako aby nevznikalo nepříjemné pískání vzduchu, a to hlavně při rychlejších jízdách.

Jednoduché uchycení

Další prioritou těch nejkvalitnějších střešních boxů značky Thule je zcela určitě také to, že jejich uchycení může být extrémně jednoduché. Díky své nízké hmotnosti je snadno umístíte na vaše střešní nosiče a díky modernímu patentovanému systému dojde automaticky nejenom k uchycení, ale i přesnému vycentrování. I to jsou výhody, proč vsadit na prověřeného prodejce, který v tomto segmentu ví, co dělá. Zkrátka to hlavní, na co byste neměli zapomínat, je snaha myslet jak na kvalitu, tak i na praktičnost. A ta také rozhoduje, jaký box si koupíte. Pokud se však podíváte na všechny parametry, podle kterých vybírat, je jasné, že všechny splní pouze jediná značka, a to právě Thule.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *