Střešní nosič Hakr

Střešních nosičů je dnes na našem trhu skutečně celá řada. Liší se nejenom konkrétními typy, ale liší se především tím, s jakým výrobcem jsou konkrétně spojeny. Ten by měl přinášet především tradici, stejně jako pozitivní reference současných i minulých zákazníků. A tak existují firmy, které jsou na trhu několik desítek let, stejně jako ty, které jsou na trhu poměrně krátce. A mezi ty patří zcela určitě střešní nosič Hakr. Ty jsou sice mnohdy vyhledávaným artiklem, ale sami za sebe raději doporučíme jít zcela jinou, a to jistě zajímavější cestou – a to prostřednictvím značky Thule.

Vybírejte podle kvality

Právě nosiče Thule jsou totiž spjaty se skutečnou kvalitou, kterou ocení nejenom běžný, ale i opravdu náročný zákazník. Myšleno je tím například to, že jsou vyrobeny z lehkých, ale přesto velmi pevných materiálů. Nabízejí tak vysokou nosnost, stejně jako odolnost, popřípadě i velmi dlouhou životnost. A to jsou parametry, ve kterých se jim mnohé střešní nosiče Hakr zkrátka nemohou rovnat. Ačkoliv na našem trhu existují, rozhodně to nemusí znamenat, že jsou nutně tou správnou volbou. Ostatně to si můžete ověřit i vy sami.

Ideální jsou testy

Nejlepší cestou k tomu, jak zjistit, jaké střešní nosiče patří k těm nejlepším, to jsou nezávislé testy. U nich platí, že nám pomohou nejlépe. Vezmeme-li v potaz právě střešní nosič Hakr, tak je jasně patrné, že se v mnoha testovaných parametrech neumístil nejlépe. Je tedy jasné, že naše očekávání v této oblasti rozhodně splňovat nemusí. A protože testovány jsou desítky parametrů, ve výsledku vyjde jenom to, že jsou na našem trhu i lepší volby, se kterými již chybu neuděláme. A jeden z takových příkladů jsme již zmínili, a je jím nosič Thule. Tedy značka, jejíž tradice, ale i samotný přístup ke všem výrobkům je naprosto unikátní.

Roli nemusí hrát jenom kvalita

Nemusí to nutně být jenom kvalitativní vlastnosti, jelikož jsou i další parametry, ve kterých může Thule střešní nosiče Hakr doslova strčit do kapsy. Na mysli můžeme mít třeba i samotný design daných produktů, jelikož i ten často rozhoduje o koupi. Navíc ne vždy jde čistě jenom o vzhled. S designem jako takovým souvisí i tvar. A ten může výrazně snižovat odpor vzduchu, a tím nepřispívá jak k vyšší spotřebě, tak třeba i k tomu, že by během jízdy profukující vzduch výrazně hu

el. Opět parametr, v rámci kterého když porovnáme střešní nosič Hakr a Thule, můžeme jasně vidět rozdíly.

Stejně tak jsou to i inovace třeba v oblastech jednoduchého použití. Tedy hlavně ve chvíli, kdy chceme nosič nainstalovat na naše auto, stejně jako když chceme uskutečnit zase jeho demontáž. I to jsou chvíle, kdy chceme mít rozhodně to nejlepší, co na našem trhu je k dispozici. Podobné je to se samotnou hmotností, nebo i skladností a snadnou manipulací. I zde platí, že ne všechny střešní nosiče Hakr dokážou takové náročné parametry splňovat a ne vždy jsou dobrou volbou. Navíc nemusí platit, že i když je výrobek lehký, musí být nutně nekvalitní. Právě Thule totiž ukazuje, že i přes nízkou hmotnost si výrobky zachovávají všechny kvalitativní parametry, které mají mít.

Důležité jsou i doplňky a příslušenství

Není to jenom samotný nosič, ale je to také vše, co s ním může souviset. To je třeba široká nabídka samotného příslušenství, stejně jako různých doplňků. I zde platí, že dominuje značka Thule a střešní nosič Hakr nemá šanci nabídnout vše, co tento švédský prověřený výrobce. I na to je dobré myslet při vašem výběru. Možností, co vlastně můžete převážet, je více než dost. A tak zatímco dnes to mohou být třeba vaše jízdní kola, příště to mohou být zavazadla, nebo zimní výbava. Je tedy dobré myslet i na to, s čím vším jsou střešní nosiče kompatibilní, co vše unesou, nebo co vše můžete snadno dokoupit. A to je další důvod jít raději cestou velké a prověřené značky, než menšího lokálního výrobce, který nemusí mít v sortimentu vše, co hledáte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *