Kufr auta nenafouknete! Úložný prostor s boxy na střechu ano.

Přemýšlíte, jak zvětšit zavazadlový prostor ve vašem autě? Skvělým pomocníkem vám mohou být střešní boxy Modula Evo, se kterými získáte až 550 litrů úložného prostoru navíc. 

Nenechte se při balení omezovat

Milujete aktivní život a často vyrážíte vstříc dobrodružství? Nyní už nemusíte přemýšlet nad každou věcí, kterou si s sebou zabalíte. Od této chvíle si bez starostí můžete zabalit oblečení, sportovní výbavu, kempingové náčiní, ale také věci na chatu či chalupu. Bez omezení!

Vše si totiž přehledně a pohodlně uložíte do přepravního boxu na střechu. Tato vychytávka se stane vaším nepostradatelným autodoplňkem! Protože jak už jste si mnohokrát všimli, zavazadlový prostor ve vašem voze není nafukovací a i posádka automobilu chce mít kolem sebe trochu prostoru pro to své osobní pohodlí. Tak zavolejte rodinu nebo přátele a vyrazte si na prodloužený víkend právě nyní!

Střešní boxy Modula vám přidají 400 a více litrů zavazadlového prostoru

Průměrný objem zavazadlového prostoru vozu střední třídy je 485 litrů. To je tak na přepravu týdenního nákupu a něco k tomu. Nebo do kufru svého auta naskládáte tři větší zavazadlové kufry. Ale to je tak všechno. Jenže realita je taková, že více jak polovina vozů takového objemu ani nedosahuje. Co když potřebujete přepravit lyže, snowboardy, kočárek nebo se s rodinou chystáte na další dovolenou? 

Instalace nemusí být noční můra 

Nejpohodlnější způsob přepravy nákladu představují autoboxy, lidově nazývané rakve na auta. Jenže jak je to s instalací? Pokud hledáte takový střešní box, který vám nezabere při instalaci příliš mnoho času, pak vám doporučujeme pořídit střešní boxy ModulaEvo. Pro ukotvení boxu na střešní nosič s příčníky značky Modula skvěle poslouží nejmodernější rychloupínací systém. Jednoduchým otáčením růžice jednou rukou uvnitř boxu utáhnete kleštiny okolo nosných tyčí. Růžice má integrovaný indikátor momentu utažení, takže nehrozí její přetažení. Nepotřebujete navíc žádné nářadí. Střešní boxy Modula Evo jsou k dostání v různých velikostech. Stačí si vybrat tu nejlepší pro vás a potřeby vaší rodiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *