Střešní nosič Škoda

Pokud bychom se podívali na to, jaké automobily dnes nejvíce brázdí tuzemské silnice, jsou to určitě vody značky Škoda. Právě tato automobilka má svou velkou tradici, která je spojena s kvalitou, stejně jako bohatým výběrem možností toho, v jakých vozech můžeme konkrétně jezdit. Samozřejmě pokud plánujeme především delší cesty, neobejdeme se bez doplňků, jako mohou být nosiče na kole, stejně jako nosiče lyží, nebo i střešní boxy. Aby bylo možné je využít, potřebujeme k našemu vozu jediné, a to střešní nosič Škoda.

Kompatibilita s dostupnými modely

Protože špičkou v oblasti tohoto sortimentu je značka Thule, můžeme si být jisti tím, že nabídne sortiment, který nás nadchne, ať už vlastníme jakýkoliv vůz tuzemské automobilky. Výběr je natolik široký, že máte možnost vybrat si střešní nosič Škoda, ať už vlastníte tolik vyhledávanou Octavii, stejně jako třeba vozy Fabia, nebo Roomster. Nabídka se ale orientuje nejenom na současné vozy, protože zklamáni rozhodně nebudou ani ti, kteří vlastní auta starší. A to tolik oblíbenou Felicii, kterých je na našem trhu stále velké množství.

Potěšeni ale můžete být i faktem, že to nejsou jenom klasické osobní vozy, na které jsou dnes střešní nosič Škoda dostupné. Může to být i model Praktik, který využívají hlavně řemeslníci. I ti mohou čas od času mít potřebu přepravit něco většího. A oblast střechy je díly daným příčníkům nejlepší volbou.

Rozměrově přesně sedí

Nabízené střešní nosiče Škoda jsou dobrou volbou také ve chvíli, kdy nechcete riskovat s univerzálními rozměry. Ty by v případě objednání správného modelu měli sedět také. Je však vždy lepší volbou, pokud se přímo zaměříte na to, co je pro vaše auto vyrobeno a určeno. Poté už stačí nosiče vybrat primárně podle toho, jaký máte typ auta, ale i podle toho, v jakém roce bylo vyrobeno. Následně už stačí jenom koupit. A pokud nechcete riskovat, zvolte značku Thule, která je s tímto sortimentem na našem trhu tím nejlepším.

Pro vozy s podélníky, ale i bez nich

Pokud je střešní nosič Škoda také něčím charakteristický, tak hlavně tím, že na trhu je dnes možné vysbírat ze dvou hlavních verzí tohoto nosiče. První varianta počítá s možností, kdy na svém voze máte umístěné takzvané podélníky. Na mysli máme takzvané hagusy. Následně se daný příčník jednoduše umístí právě na ně, a to díky sofistikovanému systému uchycení, se kterým značka Thule přišla. Ten umožní nejenom rychlou montáž, ale samozřejmě i demontáž. Navíc i jistotu bezpečného zamčení a tak nehrozí ani případná krádež.

Druhá varianta se týká situace, kdy kupujete takové střešní nosiče Škoda, které se dají použít ve chvíli, kdy na svém voze ony podélníky neboli hagusy nemáte. V takovém případě jsou příčníky umístěny do připravených otvorů v oblasti střechy. I zde se není třeba bát jakýchkoliv problémů, které by byly spojeny s jejich případnou montáží.

Kvalita je zaručena

Jisti si ve spojení se značkou Thule můžete být i kvalitou, která je s těmito konkrétními výrobky přímo spojena. Ostatně to potvrzuje třeba i fakt, že samozřejmostí je celá pětiletá záruka. To vše díky použití pevných a odolných materiálů, díky kterým vám tak daný střešní nosič Škoda vydrží skutečně dlouhé roky. S ohledem na materiál ale souvisí také další pozitivní vlastnosti, jakými může být také velmi vysoká nosnost, ale i pevnost a odolnost. To oceníte zvláště při jízdě, kdy si díky pevnosti příčníků můžete být jisti tím, že váš náklad bude za všech okolností přesně tam, kde by samozřejmě měl být – na vaší střeše. A to ať už hodláte převážet kola, boxy, nebo různý materiál. Navíc oceníte i jejich aerodynamický tvar, který velmi dobrým způsobem snižuje případný odpor vzduchu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *