Hledáte ideální střešní box? Skvělou volbou může být box Modula Falcon

Výběr střešních boxů je veliký. Důležité je vybrat takový box, který vám bude vyhovovat po dlouhé roky. Ideální volbou jsou střešní boxy Modula Falcon!

Na dovolené i pro každodenní život

Střešní boxy jsou skvělým řešením pro každého, kdo potřebuje více místa ve svém voze. Podle velikosti získáte další úložný prostor navíc, ve kterém můžete přepravit prakticky cokoliv. Své využití mají celoročně. Umístit do nich můžete zavazadla, lyžařské vybavení, kempingovou výbavu i třeba potřeby na vodu. Zkrátka cokoliv, co zabere příliš místa uvnitř ve voze a posádka by tak přišla o tolik důležitý komfort z jízdy. 

Výběr střešního boxu není náhodný

Pokud právě pro své potřeby vybíráte box na auto, je třeba důkladně zvážit, na co všechno jej využijete. Investice do střešního boxu totiž není levnou záležitostí a tak se vyplatí přemýšlet, jaké potřeby máte nyní a jaké budete mít v následujících letech. Poté se můžete zaměřit na velikost boxu na střechu

Pozor na rozložení nákladu

Pokud už střešní box máte připevněný na svém automobilu, rozhodně dbejte na správné rozložení nákladu. Obecně platí, že těžké věci patří doprostřed a ostatní pak stačí rovnoměrně rozložit do stran. Uvnitř boxu doporučujeme jednotlivé věci připevnit pomocí gumicuků. Tím zabráníte nechtěnému klouzání věcí v boxu a případnému poškození vašich věcí. 

Jaké jsou typy střešních boxů

Střešní boxy se od sebe vzájemně nijak zvlášť neliší. Jednotliví výrobci však nabízejí různé kvality a vychytávky. Pokud toužíte po opravdu kvalitním střešním boxu, doporučujeme pořídit například střešní box Modula Falcon

Jaké výhody nabízí střešní box Modula Falcon 

Střešní box Modula Falcon je navržen pro potřeby těch nejnáročnějších zákazníků. Na první pohled vás zaujme jeho netradiční tvar, které je podtrhnutý atraktivním barevným provedením. Ostré linie, aerodynamický tvar, netradiční prolisy. To mu propůjčuje jedinečnou eleganci a skvělý design. Tomu přispívá i jeho celkové zpracování, promyšlené do posledního detailu. Díky tomu můžete uvnitř boxu využít každičký centimetr místa! 

Jednoduchá montáž Modula Falcon

Není to ale pouze design, který vás očaruje. Jsou to kvalitní použité materiály, které zaručují dlouhou životnost a stálost tohoto boxu. Dále jsou to propracované vychytávky, které zajistí pohodlnou obsluhu rakve na střechu. 

Střešní box Modula Falcon disponuje nejmodernějším rychloupínacím systémem, se kterým zvládnete instalaci na střechu vozu během několika minut. Součástí balení jsou integrované růžice, které zajistí snadné vycentrování a následné připevnění boxu k příčníkům. Box Modula Falcon je plně kompatibilní se všemi příčníky značky Modula. Všechny vaše věci budou v bezpečí i ve chvíli, kdy se od svého vozu vzdálíte. Box se dá totiž zamknout díky bezpečnostnímu zámku, který je součástí balení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *