Střešní nosič na kola

Cyklistika je v posledních letech stále oblíbenější koníček mnohých lidí. Ostatně tomu se není čemu divit, jelikož je spojena nejenom se sportovní aktivitou, ale i s poznáváním nových míst. A díky stále více cyklostezkám můžeme bez problémů procestovat třeba celou republiku. Samozřejmě vyrazit na konkrétní místo můžeme autobusem, vlakem, ale nejpohodlnější je auto. Nastává tak mnohdy otázka, jak kola přepravit. V takovém případě ale řešení není žádným problémem, jelikož existuje střešní nosič na kola. Nejlepší volbou právě v tomto segmentu je určitě značka Thule, která se pyšní hned několika unikáty, které souvisejí s praktičností, ale i kvalitou.

Maximální všestrannost

Prvním pozitivem je určitě celková všestrannost, která jasně souvisí s tím, jak můžeme střešní nosič na kola využít. Máme-li být konkrétní, tak není problémem převézt jak pánská kola, tak i kola dámská, nebo dětská. Samozřejmě to vše i s jistotou toho, že konkrétní rámy mohou být opravdu libovolně vysoké. Díky tomu je střešní nosič na kola skutečně univerzálním pomocníkem pro každého, kdo miluje cyklistiku a potřebuje co nejlépe převézt právě svá kola.

Jednoduché umístění na střechu

Pokud dané střešní nosiče kol také něčím nadchnou, tak i jednoduchostí, která je spojena s tím, jak snadno a rychle je lze umístit na vaši střechu. Zde jsou nezbytností střešní nosiče, ke kterým je nosič kol jednoduše přimontován. Daná montáž rozhodně není nijak složitá a tak během pár minut můžete začít nakládat i vaše kola. I ty k nosiči jako takovému přimontujete velmi rychle, a to zároveň s jistotou toho, že nijak nepoškodíte, ani nepoškrábáte některé z částí vašeho kola.

Důležitá je v tomto ohledu také ochrana před případnými zloději. V tomto směru musíme říci, že moderní střešní nosič na kola Thule je vybaven systémem unikátních zámků. D9ky nim tak nejenom zamkneme naše kolo k samotnému nosiči, ale máme možnost také daný nosič zamknout k příčníkům na naší střeše. A tak se nemusíme být jakékoliv krádeže, a to ani ve chvíli, kdy naše auto necháme delší čas zcela bez dozoru. Vše bude po našem návratu tam, kde má být.

Stoprocentní jistota bezpečnosti

Na co se mnoho lidí velmi často ptá, a co by mělo zajímat i vás, to je bezpečnost takového převozu. Jelikož střešní nosič na kola splňuje řadu náročných testů a je má potřebné homologace a atesty, není se v tomto směru třeba bát skutečně vůbec ničeho. Máme-li být konkrétní, kola budou držet na svém místě jak při rychlé jízdě, tak i při prudkém brzdění, nebo v případě menších nehod. I to je důležité vědět, jelikož jedině tak budete mít jistotu toho, že kola na vaší střeše budou, ať už se chystáte jakkoliv daleko.

To vše je zajištěno hlavně kvalitou konstrukce, na které si značka Thule přímo zakládá. Používá sice lehké materiály usnadňující manipulaci, ale zároveň dbá na to, aby byly opravdu pevné a kvalitní. Díky tomu máte jistotu jak s ohledem na bezpečnost, tak máte jistotu také ve chvíli, kdy požadujete střešní nosiče na kola, která vám skutečně vydrží dlouhou dobu a nebudou vykazovat žádné známky poškození. Ostatně pětiletá záruka značky Thule je ukázkou, že to tak opravdu funguje.

Jednoduché a rychlé použití

Nejenom praktičnost s ohledem na možnost převézt i několik kol, nebo praktičnost spojená s celkovou bezpečností. Značka Thule totiž ukazuje, že je jedničkou i s ohledem na rychlost montáže, nebo jednoduché demontáže. Díky tomu tak lze střešní nosič na kola umístit na vaši střechu třeba pár minut před nakládáním kol, stejně jako ho lze po příjezdu demontovat. Díky kompaktním rozměrům není jakýkoliv problém s tím, umístit je a uložit samozřejmě kamkoliv v našem domě nebo bytě, jelikož rozhodně zaberou minimum místa. I to je vlastnost, na kterou je při vašem výběru logicky dobré primárně hledět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *