Střešní nosiče na podélníky

Střešních nosičů dnes existuje opravdu celá řada. Pokud se na tento sortiment podíváme blíže, je určitě třeba zmínit to, že jednotlivé varianty jsou určeny doslova pro libovolné auto. Je jedno, jestli je to vaše malé nebo velké, krátké nebo dlouhé. Hlavní roli má především velikost vaší střechy. Jeden z nejrozsáhlejších sortimentů v této oblasti rozhodně nabídne značka Thule. Díky ní tak máte možnost získat střešní nosiče na podélníky skutečně na jakékoliv vaše auto. Důležitá je však jedna jediná věc, a to je fakt, že vaše auto musí být vybaveno takzvanými hagusy.

Jak probíhá montáž?

Jsou varianty příčníků, které se umisťují do pevných bodů ve vaší střeše. Takové body však nejsou samozřejmé. Pokud je váš automobil nemá, je možné mít v rámci výbavy takzvané hagusy. Tedy podélné prvky, které jsou umístěny po obou stranách vaší střechy. Pokud je máte na svém voze, potom si buďte jisti, že právě střešní nosiče na podélníky jsou tím správným sortimentem přímo pro vás.

Montáž je totiž extrémně jednoduchá a v principu stačí pouze jedno jediné – na vaše hagusy daný nosič nasadit a samozřejmě také upevnit. Zůstaneme-li u sortimentu, který na trh dodává značka Thule, musíme také zmínit několik pozitiv, které v tomto směru má. S montáží totiž souvisí to, že ji díky sofistikovanému systému upevnění zvládne skutečně každý, a to za pár minut. Jediné, co stačí udělat, je nasadit příčníky na správné místo a poté snadno upevnit. A jelikož vše potřebné dodává Thule již v rámci svých výrobků, můžete dané nosiče upevnit třeba hned po nákupu, před samotnou prodejnou.

Bezpečnost je zaručena

Pokud je značka Thule s něčím přímo spjata, potom je to s kvalitou svých výrobků. Ostatně potvrzuje to třeba i fakt, že na své výrobky nabízí celkem pětiletou záruku. Už to samo o sobě jasně demonstruje fakt, že savým výrobkům věří. Ty jsou tak vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. A co to pro vás znamená? Především jistotu dlouhé životnosti, stejně jako skutečnou jistotu bezpečí. Ať už pojedete agresivně, nebo budete nuceni velmi výrazně brzdit, nebo snad dojde ke srážce, daný příčník bude pevně držet na svém místě. Díky tomu ochráníte jak svůj vůz, tak i svůj náklad, stejně jako ochráníte i ostatní účastníky silničního provozu.

Ochrana proti zlodějům

Thule ale nepřichází jenom s kvalitou, ale také s celkovou praktičností. Té se týká především to, že se nemusíte bát toho, že by vám snad střešní nosiče na hagusy kdokoliv ukradl. Můžete je tak mít na svém autě třeba po celý rok. A to z toho důvodu, že každé místo sloužící k uchycení je vybaveno malým a přitom pevným zámečkem. Pokud tedy nemáte příslušný klíč, je jakákoliv demontáž vyloučena. Naopak pokud klíč máte, máte jistotu toho, že příčník sundáte velmi jednoduše a rychle. Díky nízké hmotnosti navíc oceníte také snadnou manipulaci.

S jistotou pohodlné jízdy

Není to jenom kvalita, nebo prvky spojené s jednoduchou montáží. Jsou to totiž i další pozitiva, kterými se mohou příčníky Thule pyšnit. Mezi ty patří hlavně jejich vzhled. Moderní a zajímavý design jasně předurčuje to, že budou i na vašem autě velmi dobře a velmi moderně vypadat. Jsou to ale i další pozitiva, jako třeba dobrý aerodynamický tvar. Ten samozřejmě přispívá primárně k tomu, aby nebyl odpor vzduchu nijak vysoký a tím nedocházelo ke zvýšené spotřebě., Zapomenout ale nesmíme ani na fakt, že vás nebude nijak výrazně rušit ani svištící vzduch, které se bude při rychlejší jízdě kolem příčníků linout. To vše jsou pozitiva, pro které je dobré si střešní nosiče na podélníky zkrátka koupit a již neřešit problémy, které jsou spojené s tím, jak různé věci převezete. A jejich majitelé to potvrzují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *